Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

  1. Seferi Zeytinyağı markası, tescilli bir Marka olup, 556 sayılı kanun hükmünde kararname ve ilgili mevzuat tarafından koruma altına alınmıştır. Bu marka ve diğer tescilli olsun olmasın hak sahipleri tarafından yaratılmış ve web sitemizde kullanılan tüm markaların bir başkası tarafından izinsiz olarak kullanılması 556 SKHK ve 5846 Sayılı yasaya mualefet teşkil edecek olup. Hak sahipleri tarafından  gerekli, yasal başvurular yapılacaktır.

  2. Web sitemiz içerisinde yayınlanan , her türlü bilgi , belge ,tasarım, görsel, ürün tanıtımı, yazı, açıklama, vesaire ,kısaca her türlü yayının tüm hakları site sahibine ait olup ilgili yasalarla koruma altındadır. Bunların hak sahiplerinden izin almadan ,kısmen ya da tamamen herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, atıfda bulunulması vesaire yasaktır.

  3. Web sitemiz içerisinde satışı yapılan ürünlerin tamamı tarafımızdan üretilen, yada 3. Kişilere , her aşaması tarafımızdan kontrol edilerek kendi formüllerimize ve üretim politikamıza göre ürettirilen ürünlerdir. Bu nedenle 3.kişiler tarafından hiçbir şekilde satılamaz, pazarlanamazlar.

  4. Tarafımızdan satışı yapılan ürünlerle ilgili olarak her ürün için ayrı ayrı yapılan açıklamalar, taahhütler tarafımızdan kabul edilmekte ve her ürünün taahhüt edilen konuları kapsadığı beyan edilmektedir.

  5. Web sitesi , internetten yapılacak olan alış verişler için özel olarak dizayn edilmiştir. Sitemiz içerisinde yasaların ve teknolojinin elverdiği, güncel ve yaygın  güvenlik önlemleri  alınmıştır. Söz konusu önlemler olacak teknolojik gelişmelere uygun olarak düzenli olarak güncellenmektedir. Ancak müşterilerimiz %100 güvenlik uygulaması adı altında bir güvenlik önleminin olmadığını bilmek durumundadırlar. Ayrıca her müşterimiz kendi internet bağlantısının ve bilgisayarının ya da iletişim cihazının  güvenlik önlemlerini almalı, bilgilerini hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşmamalı, şifrelerini düzenli olarak değiştirmeli, güncel ve yasal  güvenlik duvarlarını ve programlarını yüklemeli ve bunları düzenli olarak güncellemelidir. Müşterilerimiz bilgisayarlarında düzenli olarak , mümkünse alışverişlerden önce virüs taraması yaptırmalıdır.

  6. Web sitemizde  alış veriş eden müşterilerimiz tarafından  verilen her türlü şahsi bilgiler , kredi kartı bilgileri , mali ve diğer bilgiler tarafımızdan sadece yapılan ticaretle ilgili olarak kullanılmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde 3. Kişi yada kurumlarla paylaşılmamaktadır. Özellikle kredi kartı bilgileri ilgili kurum dışında hiç kimse tarafından görülmemekte, online iletişim dışında bir iletişim vasıtası ile kullanılmamaktadır.Bu durumun istisnası sadece yasal zorunluluklar yada mahkeme kararlarıdır. Müşterilerimizin bilgilerinin bunun dışında hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılmayacağını ve kendi talepleri dışında kullanılmayacağını taahhüt ediyoruz.

  7. Web sitemiz üzerinden yapılan e ticarette kullanılan  kredi kartı bilgileri , kendi güvenlik sistemlerimizin yanında  ilgili bankaların güvenlik sistemleri ile de korunmaktadır. Söz konusu bankalar kredi kartlarının güvenliği için uyguladıkları en güncel ve güçlü koruma duvarlarını web sitemizdeki alışverişlerdeki kullanımlar içinde uygulamaktadırlar.

  8.  Web sitemizin adresi www.seferizeytinyagi.com dur. Kredi kartı bilgileri ise 444 00 00 adresinden alınmaktadır. Söz konusu sitelerin kullanılması sırasında  ekranın ilgili yerlerinde bu sitelerin bağlantılarının oluştuğunu her seferinde dikkat edilmelidir.İşlemler sırasında bilinmeyen siteler ya da reklamlarla karşılaşıldığında derhal işlemlere son verilmeli çalışılan bankaya bilgi verilmelidir.

  9. İş bu sözleşme web sitemizde yayınlandığı tarihten itibaren devreye girer.

Web sitemize müşterilerimiz tarafından eklenen e-posta hesaplarına, tarafımızdan bilgilendirme ve tanıtım amacıyla e-postalar gönderilebilecektir. İşbu bildirimi imzalamakla bu e-postaları kabul ettiğinizi de onaylamaktasınız. SÖZ KONUSU E-POSTALARI ALMAK İSTEMEMEDİĞİNİZ TAKDİRDE İŞARETİ KALDIRMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.