Destek Merkezi
Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz ile ilgili olarak hızlı ve kaliteli desteği buradan alabilirsiniz.

%100 Doğal Zeytinyağı içeren formülüyle saçınızın doğal nem dengesini koruyarak saç tellerine zarar vermeden arındırır ve kökten uca beslenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal zeytinyağı ile saç derinize bakım yaparak saçlarınıza daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Önemle belirtelim: zeytinyağlı sabun kepek yapmaz.

Zeytinyağı saçınızı sağlıklı tutmak için tüm kötü etkenlere karşı (is, kir, yıpranma, doğal olmayan veya doğal etkiler) savaşır. Zeytinyağı içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde saçların sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Zeytinyağı ile yapılan maske saç derisinde kan dolaşımını artırır. Bu da saç foliküllerini uyararak saçların kolay uzamasını destekler.

- Saç ve saç derinizi besleyip güçlendirdiği için saçlarınızın sağlıklı uzaması artar ve istediğiniz uzunluğa daha kısa bir sürede ulaşmış olursunuz. -Aynı zamanda saçın nem oranını da dengeleyen zeytinyağı, saçın kurumasını önler ve böylece daha canlı ve parlak saçlara sahip oluruz.

Cilt bakımının yanı sıra saç bakımında da kullanılan zeytinyağlı sabun, saç derisindeki kan dolaşımını arttırarak saç dökülmesini önler. İçeriğindeki E vitamini ile saçları besler. Düzenli kullanıldığı takdirde saçların doğal yumuşaklığını kazanmasına yardımcı olur.

Elbette Zeytinyağlı Şampuan Saçlarınızı onarır. Zeytinyağı, kan dolaşımını hızlandırarak saçlarının uzamasına yardımcı olur, saçlarındaki kırıkları onarır. Zeytinyağı içeren saç bakım ürünlerini düzenli olarak kullandığında saçlarının daha sağlıklı göründüğünü fark edersin.

ZEROGLE